Logo BIP
Herb
Biuletyn Informacji Publicznej
Urzędu Miasta i Gminy Stepnica

Wyszukiwanie zaawansowane

Menu przedmiotowe

BOI

Tagi

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Zgodnie z art. 13  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zw. dalej RODO) informuję, iż:

 

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Urząd Miasta i Gminy  w Stepnicy, 72-112 Stepnica, ul. T. Kościuszki 4, reprezentowany przez Burmistrza Miasta i Gminy w Stepnicy.
 2. Kontakt do inspektora ochrony danych: Monika Sokolińska tel. 504707087, mail: iod@stepnica.pl.
 3. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu wykonywania przez Urząd Miasta i Gminy Stepnica ustawowych zadań publicznych, określonych m.in. w ustawie z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym oraz w innych ustawach branżowych.
 4. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja. Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem.
 5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej.
 6. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres wynikający z regulacji prawnych, w tym Instrukcji Kancelaryjnej i Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt.
 7. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych w przypadkach określonych w przepisach RODO.
 8. W przypadku przetwarzania danych osobowych na podstawie wyrażenia zgody przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 9. Każda osoba, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy  o ochronie danych osobowych ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych pod adresem: ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
 10. W większości przypadków przetwarzanie danych osobowych wynika z przepisów prawa, a ich podanie przez Panią/Pana jest obowiązkowe. W niektórych przypadkach podawanie danych może być dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji celów.
 11. Dane udostępnione przez Pana/Panią nie będą podlegały profilowaniu.

 


Załączniki do pobrania

Plik Nazwa Data dodania Pobrań
UMiG Klauzula informacyjna kontrahenci.pdf (PDF, 137.00Kb) 2019-10-13 07:56:30 482
Plik Nazwa Data dodania Pobrań

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Osoba odpowiadająca za treść informacji

Maciej Herman

Data wytworzenia:
25 maj 2018

Osoba dodająca informacje

Maciej Herman

Data publikacji:
25 maj 2018, godz. 13:53

Osoba aktualizująca informacje

Mariola Kwiryng

Data aktualizacji:
05 lut 2020, godz. 09:57