Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Stepnica
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Obwieszczenie o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica, część obrębu Bogusławie oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko


OBWIESZCZENIE

Wójta Gminy Stepnica

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu

zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica

oraz do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko

 

Stosownie do art. 17 pkt. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 roku o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (Dz.U. z 2003 r. Nr 80 poz. 717 z późn. zm.) a także na podstawie art. 39 i art. 40, w związku z art. 46 pkt 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. Nr 199, poz. 1277 z późn. zm.) oraz uchwały Rady Gminy Stepnica Nr IV/32/11 z dnia 28 marca 2011r.

z a w i a d a m i a m

o przystąpieniu do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica, część obrębu Bogusławie oraz o przystąpieniu do przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko - postępowania w sprawie oceny oddziaływania na środowisko skutków realizacji ustaleń miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica, część obrębu Bogusławie wraz z niezbędną dokumentacją, w związku przystąpieniem do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica, część obrębu Bogusławie zainicjowanego uchwałą Rady Gminy Stepnica

Nr IV/32/11 z dnia 28 marca 2011r. Przedmiotem planu jest zmiana sposobu zagospodarowania z przeznaczeniem terenu na cele zabudowy mieszkaniowej z usługami oraz rekreacją.

Zainteresowani mogą zgłaszać wnioski do w/w miejscowego planu. Wnioski na piśmie należy składać w siedzibie Urzędu Gminy Stepnicy, ul. Kościuszki 4, w terminie 21 dni od dnia ukazania się niniejszego obwieszczenia. Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której wniosek dotyczy.

Z niezbędną dokumentacją miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego gminy Stepnica, część obrębu Bogusławie w zakresie, przeprowadzenia strategicznej oceny oddziaływania na środowisko można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Stepnicy, ul. Kościuszki 4, pokój nr 13 w godzinach 900 do 1500.

Zainteresowani mogą wnosić uwagi i wnioski do w/w projektu, w ramach przeprowadzanej strategicznej oceny oddziaływania na środowisko w formie pisemnej, ustnie do protokołu, za pomocą środków komunikacji elektronicznej e-mail: ug@stepnica.pl , w terminie 21 dni od daty ukazania się niniejszego obwieszczenia.

Wniosek, uwaga powinny zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres Wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości której dotyczy.

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Wójt Gminy Stepnica.

 

 

Załączniki do pobrania

Lp. Plik Data dodania Liczba pobrań
1 OBWIESZCZENIE (3)-plan bogusławie.doc (DOC, 29KB) 2011-11-04 13:40:58 2 razy

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Herman 04-11-2011 13:40:58
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Marlena Smolarek 04-11-2011
Ostatnia aktualizacja: Maciej Herman 04-11-2011 14:14:15