Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Stepnica
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Składy Obwodowych Komisji ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodach nr 1 w Stepnicy, nr 2 w Racimierzu, nr 3 w Kopicach

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 1 w Stepnicy w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Anna Aneta Humieja - Przewodniczący Komisji,
  2. Marcin Robert Sokoliński - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Łukasz Antoniewicz – Członek,
  4. Mirosław Detmer – Członek,
  5. Dorota Stefania Ejkszto - Członek,
  6. Marek Kaźmierczak - Członek,
  7. Barbara Urszula Kopiecka - Członek,
  8. Wioleta Halina Orlon - Członek,
  9. Teresa Wanda Romańczuk – Członek.

 

 

 

 

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 2 w Racimierzu w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Ryszard Władysław Mruk - Przewodniczący Komisji,
  2. Anna Jolanta Dąbrowska - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Milena Marieta Jagiełło - Członek,
  4. Justyna Nina Jędrzejczak - Członek,
  5. Grażyna Jadwiga Kaniak - Członek ,
  6. Monika Anna Kuropatwa - Członek,
  7. Joanna Nowak - Członek,
  8. Alicja Ewa Olek - Członek,
  9. Agnieszka Pluta – Członek.

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 3 w Kopicach w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Marta Maria Mela - Przewodniczący Komisji,
  2. Katarzyna Maria Jędrzejewska - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Leszek Bojba - Członek,
  4. Maria Bojba - Członek,
  5. Agnieszka Herman - Członek,
  6. Anna Kosmala – Członek,
  7. Iwona Elżbieta Krępic - Członek,
  8. Paweł Stefan Misiejuk – Członek,
  9. Andrzej Nijak – Członek.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:32:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 10-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:32:47