Składy Obwodowych Komisji ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodach nr 1 w Stepnicy, nr 2 w Racimierzu, nr 3 w Kopicach

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 1 w Stepnicy w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Anna Aneta Humieja - Przewodniczący Komisji,
  2. Marcin Robert Sokoliński - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Łukasz Antoniewicz – Członek,
  4. Mirosław Detmer – Członek,
  5. Dorota Stefania Ejkszto - Członek,
  6. Marek Kaźmierczak - Członek,
  7. Barbara Urszula Kopiecka - Członek,
  8. Wioleta Halina Orlon - Członek,
  9. Teresa Wanda Romańczuk – Członek.

 

 

 

 

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 2 w Racimierzu w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Ryszard Władysław Mruk - Przewodniczący Komisji,
  2. Anna Jolanta Dąbrowska - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Milena Marieta Jagiełło - Członek,
  4. Justyna Nina Jędrzejczak - Członek,
  5. Grażyna Jadwiga Kaniak - Członek ,
  6. Monika Anna Kuropatwa - Członek,
  7. Joanna Nowak - Członek,
  8. Alicja Ewa Olek - Członek,
  9. Agnieszka Pluta – Członek.

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Ustalenia Wyników Głosowania w Obwodzie Nr 3 w Kopicach w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Marta Maria Mela - Przewodniczący Komisji,
  2. Katarzyna Maria Jędrzejewska - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Leszek Bojba - Członek,
  4. Maria Bojba - Członek,
  5. Agnieszka Herman - Członek,
  6. Anna Kosmala – Członek,
  7. Iwona Elżbieta Krępic - Członek,
  8. Paweł Stefan Misiejuk – Członek,
  9. Andrzej Nijak – Członek.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:32:47
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 10-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:32:47