Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miasta i Gminy Stepnica
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Składy Obowodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania w Obwodach nr 1 w Stepnicy, Nr w Racimierzu, nr 3 w Kopicach

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 1 w Stepnicy w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Adam Marek Dolny - Przewodniczący Komisji,
  2. Monika Katarzyna Chodyniecka - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Mariusz Jacek Blatkiewicz – Członek,
  4. Emilia Maria Moryś - Członek,
  5. Karolina Renata Musialska - Członek,
  6. Żaneta Ewelina Nowak - Członek,
  7. Alina Piwowarska - Członek,
  8. Beata Pluszczewska – Członek,
  9. Magdalena Beata Wojdyło – Członek.

 

 

 

 

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 2 w Racimierzu w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Wioletta Cecylia Nowak - Przewodniczący Komisji,
  2. Anna Janina Potomska Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Aneta Anna Gancarczyk - Członek,
  4. Małgorzata Anna Kania - Członek,
  5. Kamila Kosińska - Członek,
  6. Monika Kotomska - Członek,
  7. Renata Makowska -Członek,
  8. Elżbieta Bogumiła Mazur - Członek,
  9. Anna Wanda Sawa - Członek.

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 3 w Kopicach w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Paulina Dorota Blatkiewicz - Przewodniczący Komisji,
  2. Leszek Łakomy - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Natalia Baryła - Członek,
  4. Wanda Antonina Detmer - Członek,
  5. Beata Anna Słembarska - Członek ,
  6. Krzysztof Wiktor Stacharski - Członek,
  7. Katarzyna Anna Synówka – Członek,
  8. Bożena Jolanta Wasiak – Członek,
  9. Tadeusz Woźny – Członek.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:22:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 10-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:22:52