Składy Obowodowych Komisji Wyborczych ds. Przeprowadzenia Głosowania w Obwodach nr 1 w Stepnicy, Nr w Racimierzu, nr 3 w Kopicach

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 1 w Stepnicy w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Adam Marek Dolny - Przewodniczący Komisji,
  2. Monika Katarzyna Chodyniecka - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Mariusz Jacek Blatkiewicz – Członek,
  4. Emilia Maria Moryś - Członek,
  5. Karolina Renata Musialska - Członek,
  6. Żaneta Ewelina Nowak - Członek,
  7. Alina Piwowarska - Członek,
  8. Beata Pluszczewska – Członek,
  9. Magdalena Beata Wojdyło – Członek.

 

 

 

 

 

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 2 w Racimierzu w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Wioletta Cecylia Nowak - Przewodniczący Komisji,
  2. Anna Janina Potomska Z-ca Przewodniczącego Komisji
  3. Aneta Anna Gancarczyk - Członek,
  4. Małgorzata Anna Kania - Członek,
  5. Kamila Kosińska - Członek,
  6. Monika Kotomska - Członek,
  7. Renata Makowska -Członek,
  8. Elżbieta Bogumiła Mazur - Członek,
  9. Anna Wanda Sawa - Członek.

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej ds. Przeprowadzenia Głosowania

w obwodzie Nr 3 w Kopicach w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy,

Rady Powiatu w Goleniowie, Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

 

  1. Paulina Dorota Blatkiewicz - Przewodniczący Komisji,
  2. Leszek Łakomy - Z-ca Przewodniczącego Komisji,
  3. Natalia Baryła - Członek,
  4. Wanda Antonina Detmer - Członek,
  5. Beata Anna Słembarska - Członek ,
  6. Krzysztof Wiktor Stacharski - Członek,
  7. Katarzyna Anna Synówka – Członek,
  8. Bożena Jolanta Wasiak – Członek,
  9. Tadeusz Woźny – Członek.

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:22:40
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 10-10-2018
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 10-10-2018 11:22:52