Komisja ds. Społecznych Rady Miejskiej w Stepnicy w latach 2014-2018

 

LP.

 

NAZWISKO I  IMIĘ

 

FUNKCJA

 

1.

 

MAKOWSKA AGNIESZKA

 

PRZEWODNICZĄCA  KOMISJI

 

2.

 

MUTKOWSKA TERESA

 

Z-CA PRZEWODNICZACEJ

 

 

3.

 

GIDOKEIT JOANNA

 

CZŁONEK

 

4.

 

IDCZAK WARCHOŁ ALICJA

 

 

CZŁONEK w okresie od 27-11-2014 r. do 31-12-2016 r. 

 

5

 

JACEWICZ JACEK

 

CZŁONEK

 

6.

ŁAWICKI RYSZARD

 CZŁONEK

 

7.

 

DĄBROWSKA ANETA

 

 

CZŁONEK

 

8.

FOREMNIAK  AURELIA

 

CZŁONEK

 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 05-12-2014 13:44:43
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 05-12-2014
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 07-02-2017 10:08:07