Informacja Gminnej Komisji Wyborczej w sprawie składu, siedziby oraz dyżurów

Informacja

Gminnej Komisji Wyborczej w Stepnicy

z dnia 25 września 2014 r.

 

w sprawie składu, siedziby i pełnionych dyżurach Gminnej Komisji Wyborczej w Stepnicy

 

 

Na podstawie § 3 ust. 2 pkt 4  Regulaminu Terytorialnych Komisji Wyborczych, stanowiącego załącznik nr 1 do uchwały  Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 25 sierpnia 2014 r. w sprawie regulaminów terytorialnych i obwodowych komisji wyborczych powołanych do przeprowadzenia wyborów do rad gmin, rad powiatów, sejmików województw i rad dzielnic m. st. Warszawy oraz wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast (M.P. poz. 789) Gminna Komisja Wyborcza w Stepnicy podaje do publicznej wiadomości skład, siedzibę i pełnione dyżury, w zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 r. wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy oraz w wyborach Burmistrza Miasta  i Gminy Stepnica:

 

W skład Gminnej komisji Wyborczej w Stepnicy wchodzą:

1.  Mariusz Jacek Blatkiewicz, zam. Stepnica – Przewodniczący

2. Justyna Wasiluk zam. Stepnica –Zastępca Przewodniczącego

3. Adam Marek Dolny, zam. Stepnica

4. Jarosław Łukasz Gruszczyński, zam. Czarnocin

5. Janusz Andrzej Karmazyn zam. Stepnica

6. Barbara Urszula Kopiecka, zam. Stepnica

7. Joanna Strzelczyk, zam. Stepnica

Siedzibą Gminnej Komisji Wyborczej w Stepnicy jest Urząd Miasta i Gminy w Stepnicy, ul. T. Kościuszki 4, pok. 3, tel. 91 418 85 21.

Gminna Komisja Wyborcza w  Stepnicy będzie pełniła dyżury w następujących dniach i godzinach:

26.09.2014 r.                            13.30 do 14.30

29.09. do 03.10.2014 r.            14.00 do 15.30

06.10.2014 r.                            14.00 do 17.00

07.10.2014 r.                            14.00 do 24.00

08.10. do 10.10.2014 r.             14.30 do 15.30

13.10 do 15.10.2014 r.              14.30 do 15.30

16.10.2014 r.                            14.00 do 17.00

17.10.2014                               14.00 do 24.00

 

W czasie trwania dyżurów przyjmowane będą zgłoszenia list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miejskiej w Stepnicy oraz zgłoszenia kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Stepnica.

 

 

                                                                                Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej

                                                                                         Mariusz Jacek Blatkiewicz

  

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Mariola Kwiryng 25-09-2014 22:08:04
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 25-09-2014
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 02-10-2014 13:09:06