Komisja ds. Gospodarki i Budżetu Rady Miejskiej w Stepnicy w latach 2010-2014

 

Skład Komisji ds. Gospodarki i Budżetu Rady Miejskiej w Stepnicy

 
Marek Kleszcz Przewodniczący Komisji
Agnieszka Makowska Z-ca Przewodniczącego
Barbara Kierzynkowska Członek Komisji
Anna Potomska Członek Komisji
Andrzej Małańczak Członek Komisji  radny w dniu 28 kwietnia 2014 r. zrzekł się  mandatu radnego
Ewa Karmazyn Członek Komisji
Andrzej Nowak Członek Komisji

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Herman 25-05-2007 13:03:11
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Mariola Kwiryng 21-05-2007
Ostatnia aktualizacja: Mariola Kwiryng 05-12-2014 13:40:44